Pharmamed krema s kolagenom крема со колаген, 50 ml Брчки & Стареење Kiwi.mk
Share:
Deal

Pharmamed krema s kolagenom крема со колаген, 50 ml

 

276 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Брчки & Стареење, Хидратација & Заштита

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Кремата со колаген е хранлива крема идеална за нега на сува и дехидрирана кожа. После триестите години од животот кожата полека ја губи природната еластичност влажност. Причина за тоа е постепеното губење на колагенските влакна. Додатокот на колаген во креми може да го забави овој процес. Благодарение на внимателно одбраната комбинација на природните состојки на јојоба маслото, бадемовото масло, витаминот Е и колаген, оваа крема го забавува процесот на стареење на кожата на лицето. Може да се користи како дневна и ноќна крема.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.