Орална Хигиена

Сите брендови

Прикажувам 1–16 од 120 резултати

SKU: ALPA05 Категорија Ознака:
Alpa Dent Спреј за Свеж Здив, 30мл
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: CRX36 Категорија Ознака:
CURAPROX BE YOU микс сет Пастa за заби за белеење со помош на ензими. Шест вкусови една формула. Сетот содржи 6 пасти х 10мл + Curaprox CS5460 четка за заби
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: PARADE31 Категорија Ознака:
Парадентал Раствор за Гингива, 50мл
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: PASTAS04 Категорија Ознака:
Sensodyne Whitening Паста за Заби, 75мл
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: KONEC04 Категорија Ознака:
SENSODYNE FLOSS конец за заби, 30 m
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: CRX16 Категорија Ознака:
CURAPROX DF 845 Забен конец за чистење под мостови, импланти, ортодонтски апарати , 1
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: COREGA01 Категорија Ознака:
COREGA TAB.*PARTS* 30/1
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: TECNOS32 Категорија Ознака:
Listerine Fresh Burst Течност за Плакнење на Уста, 250мл
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: COREGA14 Категорија Ознака:
COREGA **STRONG** KREM 40 G
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: CRX15 Категорија Ознака:
CURAPROX DF 820 Тефлонска трака обложена со хлорхексидин, 1
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: ORAMIL20 Категорија Ознака:
Oramil Гел за Непца, 30мл
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: CRX11 Категорија Ознака:
CURAPROX CTC 203 Чистач за јазик „duo-pack“ (два во пакување), 2
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: PROPOF31 Категорија Ознака:
Фитофарм Прополис Дентален Гел за Возрасни, 20мл
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: PASTAC12 Категорија Ознака:
Colgate Propolis Паста за Заби, 100мл
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: PASTAS03 Категорија Ознака:
SENSODINE MULTI CARE 75 ml
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: HYALGE10 Категорија Ознака:
HY+AL GEL гел, 30 gr
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
Kiwi Chat

WhatsApp

Facebook Messenger

Instagram

Испорака во Скопје правиме истиот ден за нарачките реализирани до 10ч. Во спротивно испорачуваме следниот ден. Испораката вон Скопје е +1 ден. Цена на испорака во Скопје е 45 денари, вон Скопје е 100 денари. Поради мерките за здравствена безбедност што се во сила за заштита на нашите вработени, може да се случи благо доцнење со испораката надвор од Скопје. Благодарни сме за вашето трпение.
Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.