Електролити & Рехидратација

  Сите брендови

  Се прикажуваат сите 16 резултати

  SKU: REHIDR28 Категорија Ознака:
  4U REHIDRO KIDS кеси, 20
  3040 Reviews, 4.7 average star rating
  Effective price 12.83
  Place Holder
  Rehydro Kids Електролит за Деца со Вкус на Лимон/Јагода кесички, 8
  3040 Reviews, 4.7 average star rating
  Effective price 12.83
  Place Holder
  Effective price 12.83
  Place Holder
  ORS Normia Електролит кесички, 10
  3040 Reviews, 4.7 average star rating
  Effective price 12.83
  Place Holder
  SKU: REHIDR15 Категорија Ознака:
  REHYDROSAL Кеси 10, 4.3 gr
  3040 Reviews, 4.7 average star rating
  Effective price 12.83
  Place Holder
  Rehydrosal Електролит со Вкус на Банана, 20
  3040 Reviews, 4.7 average star rating
  Effective price 12.83
  Place Holder
  Hipp Раствор за Рехидратација Морков, 200мл
  3040 Reviews, 4.7 average star rating
  Effective price 12.83
  Place Holder
  SKU: HYDROS20 Категорија
  Shape Up Hydrostar Електролит, 1
  3040 Reviews, 4.7 average star rating
  Effective price 12.83
  Place Holder
  SKU: NELIT20 Категорија Ознака:
  Nelit Electrolyte Електролити Прашок кесички, 3
  3040 Reviews, 4.7 average star rating
  Effective price 12.83
  Place Holder
  Hipp Раствор за Рехидратација Јаболко, 200мл
  3040 Reviews, 4.7 average star rating
  Effective price 12.83
  Place Holder
  SKU: ERBA80 Категорија Ознака:
  ERBA VITA ELEKTROLIT Кеси 8 gr
  3040 Reviews, 4.7 average star rating
  Effective price 12.83
  Place Holder
  Rehidromiks Електролит со Вкус на Малина кесички, 5
  3040 Reviews, 4.7 average star rating
  Effective price 12.83
  Place Holder
  SKU: REHIDR17 Категорија Ознака:
  4U REHYDRO X20 Кеси LEMON STRAWBWERY
  3040 Reviews, 4.7 average star rating
  Effective price 12.83
  Place Holder
  SKU: BECUEL15 Категорија Ознака:
  BECUTAN чај електролит маточина и лимон прав
  3040 Reviews, 4.7 average star rating
  Effective price 12.83
  Place Holder
  Kiwi Chat

  WhatsApp

  Facebook Messenger

  Instagram

  Испорака во Скопје правиме истиот ден за нарачките реализирани до 10ч. Во спротивно испорачуваме следниот ден. Испораката вон Скопје е +1 ден. Цена на испорака во Скопје е 45 денари, вон Скопје е 100 денари. Поради мерките за здравствена безбедност што се во сила за заштита на нашите вработени, може да се случи благо доцнење со испораката надвор од Скопје. Благодарни сме за вашето трпение.
  Моја нарачка
  Сешуте немате нарачка

  Looks like you haven't made a choice yet.