Назални Ленти

  Сите брендови

  Се прикажуваат сите 2 резултати

  SKU: RESPIZ10 Категории , , Ознака:
  4U RESPIRATOL лепенки 5 х 5 cm, 5
  3040 Reviews, 4.7 average star rating
  Effective price 12.83
  Place Holder
  4U Pharmа SPIRANTO PATCH, лепенки за деконгестија на нос, 5
  3040 Reviews, 4.7 average star rating
  Effective price 12.83
  Place Holder
  Испорака во Скопје правиме истиот ден за нарачките реализирани до 10ч. Во спротивно испорачуваме следниот ден. Испораката вон Скопје е +1 ден. Цена на испорака во Скопје е 45 денари, вон Скопје е 100 денари. Поради мерките за здравствена безбедност што се во сила за заштита на нашите вработени, може да се случи благо доцнење со испораката надвор од Скопје. Благодарни сме за вашето трпение.
  0
  Моја нарачка
  Empty CartСеуште немаш нарачка