Пулс оксиметри

  Сите брендови

  Се прикажуваат сите 2 резултати

  JUMPER Fingertip Pulse Oximeter Пулс оксиметар за прст
  3040 Reviews, 4.7 average star rating
  Effective price 12.83
  Place Holder
  PULSOKSIMETAR IMDK C101A2 *KM*
  On Sale
  Sale!
  %
  Off
  42
  Save 1,253 ден
  1253ден
  42%
  1253
  ден
  +
  SKU: PULSOX20 Категорија Ознаки: , ,
  PULSOKSIMETAR IMDK C101A2 *KM*
  3040 Reviews, 4.7 average star rating
  Effective price 12.83
  Place Holder
  Kiwi Chat

  WhatsApp

  Facebook Messenger

  Instagram

  Испорака во Скопје правиме истиот ден за нарачките реализирани до 10ч. Во спротивно испорачуваме следниот ден. Испораката вон Скопје е +1 ден. Цена на испорака во Скопје е 45 денари, вон Скопје е 100 денари. Поради мерките за здравствена безбедност што се во сила за заштита на нашите вработени, може да се случи благо доцнење со испораката надвор од Скопје. Благодарни сме за вашето трпение.
  Моја нарачка
  Сешуте немате нарачка

  Looks like you haven't made a choice yet.