Pulsoksimetar imdk c101a2 *km* Пулс оксиметри Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: PULSOX20 Категорија Ознаки: , , Brand:

Pulsoksimetar imdk c101a2 *km*

1,642 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Пулс оксиметри

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

PULSOKSIMETAR IMDK C101A2 *KM* Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.