Конец за заби

  Сите брендови

  Се прикажуваат сите 4 резултати

  SKU: KONEC04 Категорија Ознака:
  SENSODYNE FLOSS конец за заби, 30 m
  3040 Reviews, 4.7 average star rating
  Effective price 12.83
  Place Holder
  SKU: CRX14 Категорија Ознака:
  CURAPROX DF 834 Забен конец со ментол, 1
  3040 Reviews, 4.7 average star rating
  Effective price 12.83
  Place Holder
  SKU: CRX15 Категорија Ознака:
  CURAPROX DF 820 Тефлонска трака обложена со хлорхексидин, 1
  3040 Reviews, 4.7 average star rating
  Effective price 12.83
  Place Holder
  SKU: CRX16 Категорија Ознака:
  CURAPROX DF 845 Забен конец за чистење под мостови, импланти, ортодонтски апарати , 1
  3040 Reviews, 4.7 average star rating
  Effective price 12.83
  Place Holder
  Kiwi Chat

  WhatsApp

  Facebook Messenger

  Instagram

  Испорака во Скопје правиме истиот ден за нарачките реализирани до 10ч. Во спротивно испорачуваме следниот ден. Испораката вон Скопје е +1 ден. Цена на испорака во Скопје е 45 денари, вон Скопје е 100 денари. Поради мерките за здравствена безбедност што се во сила за заштита на нашите вработени, може да се случи благо доцнење со испораката надвор од Скопје. Благодарни сме за вашето трпение.
  Моја нарачка
  Сешуте немате нарачка

  Looks like you haven't made a choice yet.