CURAPROX

Прикажувам 1–16 од 34 резултати

SKU: CRX05 Категорија Ознака:
CURAPROX SMART Четка за заби за деца над 5 год. и возрасни, 1
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
CURAPROX PERIO PLUS+ BALANCE CITROX®/P-COMPLEX + 0,05% CHX + 0,05% NaF
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: CRX09 Категорија Ознака:
CURAPROX “pocket-set” интердентални четкички, држач UHS 450, 4xCPS(06,07,09,011) & кутија за чување, 5+1
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: CRX11 Категорија Ознака:
CURAPROX CTC 203 Чистач за јазик „duo-pack“ (два во пакување), 2
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: CRX36 Категорија Ознака:
CURAPROX BE YOU микс сет Пастa за заби за белеење со помош на ензими. Шест вкусови една формула. Сетот содржи 6 пасти х 10мл + Curaprox CS5460 четка за заби
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: CRX04 Категории , , Ознака:
CURAPROX 4260 Детска четка за заби (за млечна дентиција), 1
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: CRX10 Категорија Ознака:
CURAPROX CPS Prime, Perio, Soft Implant Интердентални четкички (рефили) – 5 во пакување + држач UHS 450, 5+1
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: CRX35 Категорија Ознака:
CURAPROX BE YOU Пастa за заби за белеење со помош на ензими. Шест вкусови една формула. Сетот содржи 1хпаста 90мл + Curaprox CS5460 четка за заби
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: CRX01 Категорија Ознака:
CURAPROX Sensitive 5460 ultra soft четка за заби, 1
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: CRX31 Категорија Ознака:
CURAPROX Enzycal 9503 ензими + 950ppm флуор / Без SLS (Sodium Lauril Sulfat)
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
CURAPROX PERIO PLUS+ PROTECT CITROX®/P-COMPLEX + 0,12% CHX
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: CRX17008 Категорија Ознака:
Curaprox Black is White Четка и Паста за заби
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
Kiwi Chat

WhatsApp

Facebook Messenger

Instagram

Испорака во Скопје правиме истиот ден за нарачките реализирани до 10ч. Во спротивно испорачуваме следниот ден. Испораката вон Скопје е +1 ден. Цена на испорака во Скопје е 45 денари, вон Скопје е 100 денари. Поради мерките за здравствена безбедност што се во сила за заштита на нашите вработени, може да се случи благо доцнење со испораката надвор од Скопје. Благодарни сме за вашето трпение.
Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.