Chlorhexil Gingival Gel 0,20% Гел за Непца, 30мл Спреј & Гел за Непца Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: CHLORH35 Категорија Ознака: Brand:

Chlorhexil Gingival Gel 0,20% Гел за Непца, 30мл

 

383 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Спреј & Гел за Непца

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.