Chlorhexil Chlorhexidine 0,12% Течност за Плакнење на Уста, 250мл Dumping Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: CHLORH30 Категории , Ознака: Brand:

Chlorhexil Chlorhexidine 0,12% Течност за Плакнење на Уста, 250мл

 

349 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Течност за Уста

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.