CANABIGAL® МАСТ ЗА ХЕМОРОИДИ 300 mg CBD, 30 gr Хемороиди Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: CANABI07 Категории , Brand:

CANABIGAL® МАСТ ЗА ХЕМОРОИДИ 300 mg CBD, 30 gr

718 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: ЦБД, Хемороиди

Опис

CANABIGAL® МАСТ ЗА ХЕМОРОИДИ
300 mg CBD/30 g

Наменета за примена на кожата од аналната регија поради воспаление на хемороидите
Претставува комбинација од CBD, екстракт од семе на див костен, масло од невен, масло од кантарион и алантоин

Обезбедува нега и заштита на чувствителната кожа на аналната регија и помага при ублажување на симптомите кои се поврзани со хемороиди како болка, печење и чешање

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.