Canabigal® крема за стапала 50 mg cbd/50 ml Креми Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: CANABI37 Категории , Brand:

Canabigal® крема за стапала 50 mg cbd/50 ml

743 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: ЦБД, Креми

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

CANABIGAL® КРЕМА ЗА СТАПАЛА 50 mg CBD/50 ml
 
Лесно се впива во кожата и е посебно погодна за нега на сува и испукана кожа на петите
Со својот природен противвоспалителен ефект го ублажува воспалението и болката во стапалата по напорен ден  или различна физичка активност

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.