Canabigal® гел за лице 10 mg cbd/30 ml Хидратација & Заштита Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: CANABI31 Категории , Brand:

Canabigal® гел за лице 10 mg cbd/30 ml

1,834 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: ЦБД, Хидратација & Заштита

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

CANABIGAL® ГЕЛ ЗА ЛИЦЕ 10 mg CBD/30 ml
 
Наменет е за интензивен третман и ефикасна регенерација и подмлaдување на кожата
Ја штити кожата на лицето, ја задржува нејзината влажност, ги измазнува брчките и ги зацврстува контурите на лицето
Хранливите материи во CANABIGAL® гел за лице помагаат при обновување на кожата, го спречуваат нејзиното прекумерно сушење и ја штитат од појава на темни дамки

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.