Canabigal® лосион за тело 200 mg cbd/200 ml Лосиони за Тело Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: CANABI35 Категории , Brand:

Canabigal® лосион за тело 200 mg cbd/200 ml

963 ден

Нема на залиха

Категории: ЦБД, Лосиони за Тело

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

CANABIGAL® ЛОСИОН ЗА ТЕЛО 200 mg CBD/200 ml 
 
Лесно се впива во кожата и се употребува за намалување на мускулните грчеви, мускулната напнатост или вкочанетост
Се употребува и за ублажување на воспалението и болката во мускулите, по напорен ден или различна физичка активност

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.