Pharmamed Nocna krema Ноќна крема, 50 ml Креми Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: KREMH29 Категории , Ознака: Brand:

Pharmamed Nocna krema Ноќна крема, 50 ml

 

244 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Хигиена & Убавина, Креми

Опис

Во текот на ноќта на кожата и е потребна влага. Оваа крема е идеална за ноќна нега на сува и уморна кожа на лицето и деколтето. Богатството на витамини кои потекнуваат од најпрефинети масла од бадем, восок од пчели и кит со додаток на природниот антиоксиданс од витамин Е на вашата кожа ќе и даде доволно храна и ќе ги поттикне природните процеси за обнова и релаксација.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.