Canabigal® крема за раце 50 mg cbd/50ml Креми Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: CANABI33 Категории , , Brand:

Canabigal® крема за раце 50 mg cbd/50ml

364 ден

Нема на залиха

Категории: ЦБД, Креми за Тело, Креми

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

CANABIGAL® КРЕМА ЗА РАЦЕ 50 mg CBD/50ml
 
Наменета е за исклучително сува, иритирана и испукана кожа на рацете и овозможува брз и долготраен заштитен ефект
Лесно се впива во кожата, ја прави мека и мазна и и дава чувство на интензивна хидрираност и свежина
Не остава масни траги или чувство на лепливост
CBD поседува антиоксидативни својства, ги неутрализира слободните радикали и на тој начин ја зголемува отпорноста на кожата, го намалува губењето на влажноста

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.