Pharmamed melem s nevenom мелем со невен, 15 ml Креми Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: MELEM27 Категории , Ознака: Brand:

Pharmamed melem s nevenom мелем со невен, 15 ml

 

138 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Креми за Тело, Креми

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Мелемот со невен се користи за интензивна нега на сува и испукана кожа. Наменет е за нега на кожа, заздравување на ранички на кожа, заштита на кожата од студ, ветер и други надворешни влијанија. Мелемот со невен помага при воспаленија на кожа, го забрзува процесот на зараснување на испукани брадавици, мали опекотини и гребаници на кожа како и при модрици. Служи само за надворешна употреба.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.