Pharmamed cajna mjesavina, pomaze kod urinarnih infecija s e.coli чајна мешавина, помага при уринарни инфекции со е.coli, 50 gr Чај Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: CAJESH60 Категорија Ознака: Brand:

Pharmamed cajna mjesavina, pomaze kod urinarnih infecija s e.coli чајна мешавина, помага при уринарни инфекции со е.coli, 50 gr

 

278 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Чај

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Чајната мешавина помага во ублажување на проблемите кои се јавуваат кај инфекции предизвикани од Escherichia coli. Escherichia coli е бактерија која е нормален жител на нашита црева. Под одредени услови може да се размножи, да стигне до мочниот меур и да предизвикат инфекција. Чајот против E. coli е направен со комбинирање на растенија (надземен дел од коприва, лист од мечкино грозје, пченкарна свила, надземен дел од килавица, корен од зајачки трн, корен од магдонос и сладок корен), кои го стимулираат лачењето на урина со што се намалува можноста бактериите да стигнат во мочниот меур.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.