Pharmamed herbifit arnika gel хербифит арника гел, 250 ml Мачкање за болка Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: ARNIKA30 Категорија Ознака: Brand:

Pharmamed herbifit arnika gel хербифит арника гел, 250 ml

 

250 ден

Нема на залиха

Категории: Мачкање за болка

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Арника гелот од линијата на Herbifit козметиката со посебна намена се користи за масажа кај спортски повреди како и за поттикнување на циркулација кај уморни нозе. Тинктурата на арника делува како аналгетик, го намалува отокот и интензитетот на болката, делува противвоспалително, имуностимулирачки и како адстригенс. Арника гелот се нанесува неколку пати во денот, во тенок слој на местото на кожата

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.