Pharmamed herbifit herpestop хербифит херпестоп, 4 gr Нега на Усни Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: HERPES49 Категорија Ознака: Brand:

Pharmamed herbifit herpestop хербифит херпестоп, 4 gr

 

251 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Нега на Усни

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Херпестоп стикот се користи кај инфекции предизвикани од Herpes simplex вирусот. Внимателно одбраните состојки на хемотипизирани етерични масла на чајно дрво, равенсара и ниаулиа имаат силен антивирусен ефект. Херпестоп стикот го намалува чуството на пецкање, чешање, болка и придонесува за побрзо зараснување на раната. Се нанесува неколку пати во текот на денот во тенок слој на инфицираното место.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.