Pharmamed angipro active spray ангипро актив спреј, 20 ml Грло, Пастили & Спрејови Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: ANGIPR10 Категорија Ознака: Brand:

Pharmamed angipro active spray ангипро актив спреј, 20 ml

 

303 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Грло, Пастили & Спрејови

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Angipro Active спреј е делотворна комбинација од широкоспектарниот антисептик цетилпиридин хлорид, природни растителни состојки и прополис. Антисептичниот ефект на цетилпиридин хлоридот е зголемен со додаток на природните компоненти на тинктурата од прополис, тимјан, жалфија, нане и додаток на ментол како природен анестетик. Благодарение на овој состав Angipro Active спреј ефикасно помага при воспаленија на усната шуплина, грлото како и при настинки.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.