Pharmamed herbifit islandskog lisaja sirup хербифит исландски лишај сируп, 200 ml Кашлица Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: HERBIV25 Категорија Ознака: Brand:

Pharmamed herbifit islandskog lisaja sirup хербифит исландски лишај сируп, 200 ml

 

276 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Кашлица

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Herbifit сирупот од исландски лишај е диететски производ, кој се користи при иртација на слузокожата на грлото при сува кашлица, како и при воспаленија на усната шуплина и ждрелото. Исландскиот лишај содржи горчливи супстанци, и значајна количина во вода растворливи полисахариди кои имаат слузни својства. Овие супстанции делуваат заеднички во намалување на рефлексот на кашлање.

Vacation Image

Годишен одмор

Почитувани, поради колективен одмор нема да сме во можност да испорачаме до среда 24.06. Можете да направите нарачка, но внимавајте на доцнењето. Ви благодариме за разбирањето!

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.