Pharmamed urogold caj уроголд чај, 20 Чај Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: UROGOL20 Категорија Ознака: Brand:

Pharmamed urogold caj уроголд чај, 20

 

123 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Чај

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Уроголд филтер чајот содржи лист од мечкино грозје, корен од зајачки трн, надземен дел од килавица, корен од магданос, лист од нане и сладок корен. Помага во отстранување на симптомите при воспаление на мочниот меур и уринарниот тракт. Eдна филтер кесичка се прелева со 200 ml зовриена вода и се остава да стои 5-10 min, 2-3 пати во текот на денот.

Vacation Image

Годишен одмор

Почитувани, поради колективен одмор нема да сме во можност да испорачаме до среда 24.06. Можете да направите нарачка, но внимавајте на доцнењето. Ви благодариме за разбирањето!

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.