Pharmamed herbifit bijelog sleza sirup хербифит бел слез сируп, 200 ml Кашлица Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: HERBIV23 Категорија Ознака: Brand:

Pharmamed herbifit bijelog sleza sirup хербифит бел слез сируп, 200 ml

 

276 ден

Нема на залиха

Категории: Кашлица

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Herbifit сирупот од бел слез се користи за ублажување и смирување на сува кашлица кај пациенти со болно грло. Коренот од бел слез е антитусик кој се користи кај надразнителна кашлица и ларингит. Слузта која ја содржи овој сируп ја обложува слузницата на грлото и ларинксот и на тој начин го намалува рефлексот за кашлање.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.