Pharmamed pharmagyn фармагин , 5 Вагинатории Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: PHARMA32 Категории , Ознака: Brand:

Pharmamed pharmagyn фармагин , 5

 

334 ден

Нема на залиха

Категории: Женска Нега, Вагинатории

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Pharmagyn е производ кој спаѓа во групата на препарати со посебна намена, кој се користи за заштита од HPV, габични и бактериски инфекции. Овој производ содржи различни хемотипизирани етерични масла кои имаат антимикробен ефект. Поради специфичниот состав Pharmagyn вагиториите се користат кај воспалителни процеси предизвикани од бактериски, вирусни и габични инфекции. Овој производ е наменет првенствено за третман на инфекции предизвикани од HPV и вагинална кандидијаза. Состав: масло од равенсара, масло од ниаула, масло од чајно дрво, таману, цимет. Pharmagyn вагиториите се аплицираат вагинално, еднаш дневно, навечер пред спиење.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.