Pharmamed Pharmagyn Фармагин , 10 Вагинатории Kiwi.mk
Share:
Deal

Pharmamed Pharmagyn Фармагин , 10

482 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Хигиена & Убавина, Женска Нега, Вагинатории

Опис

Pharmagyn е производ кој спаѓа во групата на препарати со посебна намена, кој се користи за заштита од HPV, габични и бактериски инфекции. Овој производ содржи различни хемотипизирани етерични масла кои имаат антимикробен ефект. Поради специфичниот состав Pharmagyn вагиториите се користат кај воспалителни процеси предизвикани од бактериски, вирусни и габични инфекции. Овој производ е наменет првенствено за третман на инфекции предизвикани од HPV и вагинална кандидијаза. Состав: масло од равенсара, масло од ниаула, масло од чајно дрво, таману, цимет. Pharmagyn вагиториите се аплицираат вагинално, еднаш дневно, навечер пред спиење.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.