Pharmamed omega3 1000 омега 3 1000, 30*1000mg Омега Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: OMEGAZ18 Категорија Ознака: Brand:

Pharmamed omega3 1000 омега 3 1000, 30*1000mg

 

310 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Омега

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Омега 3 1000 се меки желатински капсули кои се користат за заштита на срце и крвни садови. Рибиното масло кое влегува во состав на овие капсули, содржи значајна количина на омега-3-масни киселини. Омега 3 масните киселини го намалуваат зголемениот крвен притисок, го намалуваат зголеменото ниво на триглицериди и на тој начин помагаат во спречување и развој на атеросклероза. Поради наведените особини омега-3-масните киселини се препорачуваат за заштита на срцето и крвните садови. Дозирање 1 капсула на ден.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.