Pharmamed herbifit timjana sirup хербифит тимјан сируп, 200 ml Кашлица Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: HERBIV26 Категорија Ознака: Brand:

Pharmamed herbifit timjana sirup хербифит тимјан сируп, 200 ml

 

251 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Кашлица

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Herbifit сирупот од тимјан е диететски производ, кој се користи како бронхоспазмолитик и експекторанс кој ги намалува грчевите на мазните мускули во дишните патишта со што се олеснува искашлувањето на бронхијалниот секрет. Поради содржината на тимол во својот состав има и благо антисептично дејство. Сирупот од тимјан се препорачува кај кашлица пропратена со обилен секрет.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.