DEALPharmamed magnezij 375 direct магнезиум 375 директ, 20 Дневна дампинг акција Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: MAGNEZ15 Категории , Ознака: Brand:

Pharmamed magnezij 375 direct магнезиум 375 директ, 20

 

Original price was: 410 ден.Current price is: 349 ден.

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Магнезиум, Дневна дампинг акција

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Магнезиум 375 ДИРЕКТ претставува диететски производ, додаток во исхрана кој содржи 375 mg магнезиум во една кесичка што одговара на препорачаната дневна доза. Магнезиум 375 ДИРЕКТ содржи магнезиум цитрат и магнезиум оксид. Магнезиум цитрат е од органско потекло, има добра биорасположивост и многу брзо се апсорбира. Благодарение на оваа комбинација магнезиумот од овој производ многу брзо се апсорбира во крвта и со тоа придонесува до брзо опуштање на мускулите и напнатоста. Дозирање 1 кесичка на ден.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.