Pharmamed herbifit polar gel хербифит полар гел, 250 ml Мачкање за болка Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: POLARG20 Категорија Ознака: Brand:

Pharmamed herbifit polar gel хербифит полар гел, 250 ml

 

288 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Мачкање за болка

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Полар гелот се препорачува кај болка и вкочанетост во мускулите и зглобовите, намалена циркулација, замор, чувство на тежина, напнатост во мускулите и кај ревматски проблеми. Погоден е како кај постари лица така и кај спортисти и рекреативци. Содржи ментол и камфор кои предизвикуваат силен разладувачки ефект, кој доведува до намалување на болката, опуштање на ткивата и подобрување на циркулацијата. Ментолот има благо антисептично дејство на нервните завршетоци што доведува до моментално намалување на болката. Се нанесува во тенок слој на третираните места со постепено втривање.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.