Pharmamed herbifit vrazja kandza хербифит ѓаволска канџа гел, 200 ml Мачкање за болка Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: GAVOLS30 Категорија Ознака: Brand:

Pharmamed herbifit vrazja kandza хербифит ѓаволска канџа гел, 200 ml

 

288 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Мачкање за болка

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Гелот ѓаволска канџа се користи при воспаление и болка во зглобовите и мускулите, како и за подобра подвижност на истите. Благодарение на својот состав гелот ѓаволска канџа делува антиинфламаторно, аналгетски и антиревматски. Ѓаволска канџа гелот ги намалува воспалителните процеси во зглобовите, ја штити ‘рскавицата и ја намалува мускулната болка во предел на грбот, вратот и рамениците. Се нанесува 2-3 пати во денот на болните места со благо вртивање и се остава да делува.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.