Pharmamed kalcij 400 direct калциум 400 директ, 20 Калциум Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: CALCIU15 Категорија Ознака: Brand:

Pharmamed kalcij 400 direct калциум 400 директ, 20

 

410 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Калциум

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Калциум 400 ДИРЕКТ претставува диететски производ, додаток во исхрана кој содржи калциум, витамин Ц, цинк, и витамин Д3. Наменет е за превенција и олеснување кај алергии од сонце, храна и полен, превенција кај остеопороза и остеопенија, како и за подобрување на стабилноста на коските. Една кесичка содржи калциум 400mg , витамин Ц 40mg, цинк 5mg, и витамин Д3 2,5 mcg. Дозирање 1 до 2 кесички дневно.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.