CANABIGAL® ДНЕВЕН КРЕМ 50 mg CBD/50 ml Креми Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: CANABI29 Категории , Brand:

CANABIGAL® ДНЕВЕН КРЕМ 50 mg CBD/50 ml

1,078 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: ЦБД, Креми

Опис

CANABIGAL® ДНЕВЕН КРЕМ 50 mg CBD/50 ml
 
Ја штити кожата на лицето, ја задржува нејзината влажност
Ги измазнува брчките и ги зацврстува контурите на лицето
Хранливите материи во CANABIGAL® дневен крем помагаат при обновување на кожата, го спречуваат нејзиното прекумерно сушење и ја штитат од појава на темни дамки

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.