Pharmamed Nevenova mast Маст со невен, 100 ml Креми Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: NEVENK31 Категории , Ознака: Brand:

Pharmamed Nevenova mast Маст со невен, 100 ml

 

188 ден

Нема на залиха

Нема на залиха ВО МОМЕНТОТ! Внеси email за известување за следна залиха.

Категории: Креми за Тело, Креми

Опис

Невеновата маст е наменета за епитализација и регенерација на кожата, за нега на испукана кожа, заздравување на помали ранички, заштита на кожата од студ, ветер и други надворешни влијанија. Се употребува и за исекотини, опекотини на кожа и слузокожа како и за лекување на споро заздравувачки пукнатини на усните. Невенот има и антибактериски и антиинфламаторни својства.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.