Pharmamed zeleni caj зелен чај, 20 Чај Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: CAJZEL76 Категорија Ознака: Brand:

Pharmamed zeleni caj зелен чај, 20

 

84 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Чај

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Зелениот чај, како и другите чаеви од растението Camellia sinensis е богат извор на полифеноли кои се моќни антиоксиданси кои ги уништуваат слободните радикали во телото. Освен антиоксиданси, зелениот чај содржи и витамин Ц, Б витамини, цинк, магнезиум, калиум, манган. Припрема: Филтер кесичката прелијте ја со 200 ml зовриена вода и поклопeте да стои 5-10 минути. Потоа извадете ја филтер кесичката и уживајте во природниот вкус.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.