Pharmamed hidratantna krema хидратантна крема, 50 ml Хидратација & Заштита Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: KREMH30 Категорија Ознака: Brand:

Pharmamed hidratantna krema хидратантна крема, 50 ml

 

217 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Хидратација & Заштита

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Благодарение на добро избалансирана комбинација на најпрефинети масла од бадем и маслинка, со употреба на природен емулгатор на холестерол оваа крема ги поттикнува сопствените механизми на кожата за внатрешна хидратација и одржување на влажноста. Поради присувството на витамин Е оваа крема на природен начин го забавува процесот на стареење на кожата. Лица кои имаат масна кожа можат да ја користат и како ноќна крема. Идеална е и како подлога за шминка.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.