Pharmamed canna therapy forte canna therapy форте гел, 250 ml Мачкање за болка Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: KANABI18 Категорија Ознака: Brand:

Pharmamed canna therapy forte canna therapy форте гел, 250 ml

 

564 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Мачкање за болка

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Canna FORTE гелот со 10% масло од семе на коноп е козметички производ наменет за апликација на кожа. Благодарение на својот состав Canna FORTE ја подобрува циркулацијата и ја намалува болката. Поради високата содржина на масло од канабис, производот помага при воспалителни процеси на кожата и состојби како егзема, псоријаза и атопски дерматит. Поради својот лесно ладен ефект Canna FORTE може да се користи за масажа при спортски повреди и болки во грбот.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.