Sendo smart апарат за мерење притисок (зглоб) Апарати за Притисок Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: APARAT40 Категорија Ознака: Brand:

Sendo smart апарат за мерење притисок (зглоб)

 

3,622 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Апарати за Притисок

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
БАТЕРИИ
ДЕТЕКТИРА АРИТМИЈА
ПОТЕКЛО: ЈАПОНИЈА
ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ
ВИД: ЗГЛОБ
ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ( 100 ден карго за надвор од Скопје)

Зглобен апарат за мерење крвен притисок и пулс

Sendo Smart Ви овозможува да го измерите крвниот притисок дури и кога сте далеку од дома. Компактниот дизајн ги задоволува високите барања за точноста и сигурноста на брендот. Нејзината големина е соодветна, дури и за женска торба или за поголем џеб. Sendo Smart е исклучително лесен за користење со копче (Старт / Стоп). Тој е опремен со уникатен систем PROTECT кој ги штити фините крвни садови на рачниот зглоб. Не се препорачува за лица постари од 45 години.

Детектира аритмија
SZO* индикатор за ризик
Мемориска функција

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.