Bokang апарат за мерење на притисок со манометар Апарати за Притисок Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: APARAT20 Категорија Brand:

Bokang апарат за мерење на притисок со манометар

 

725 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Апарати за Притисок

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.