Bokang Dual Head Стетоскоп Апарати за Притисок Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: STETOS05 Категорија Ознаки: , , Brand:

Bokang Dual Head Стетоскоп

 

315 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Апарати за Притисок

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.