Romed aneroid апарат со стетоскоп Апарати за Притисок Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: APARAT62 Категорија Ознака: Brand:

Romed aneroid апарат со стетоскоп

884 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Апарати за Притисок

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со докажани брендови, секојдневни есенцијали, и брза достава.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.