Microlife ag1 20 апарат за мерење притисок (надлактица) Апарати за Притисок Kiwi.mk
Share:
Deal

Microlife ag1 20 апарат за мерење притисок (надлактица)

 

1,218 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Апарати за Притисок

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ
ВИД: НАДЛАКТИЦА

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.