Citizen апарат за притисок за надлактица *ch456* Апарати за Притисок Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: CITIZE14 Категорија Ознака: Brand:

Citizen апарат за притисок за надлактица *ch456*

 

5,064 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Апарати за Притисок

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

CITIZEN апарат за притисок за НАДЛАКТИЦА *CH456* Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.