Omron M2 Aпарат за мерење притисок (надлактица) Апарати за Притисок Kiwi.mk
Share:
Deal

Omron M2 Aпарат за мерење притисок (надлактица)

3,683 ден

Нема на залиха

Нема на залиха ВО МОМЕНТОТ! Внеси email за известување за следна залиха.

Категории: Апарати за Притисок

Опис

5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
БАТЕРИИ
ПОТЕКЛО: ЈАПОНИЈА
ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ
ВИД: НАДЛАКТИЦА

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ( 100 ден карго за надвор од Скопје)

Автоматски апарат за крвен притисок со средна 22 – 32 см манжетна
Функција со едно копче
Последна меморија за читање
Intellisense технологија

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.