Auron tmb 1117 – апарат за мерење на притисок Апарати за Притисок Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: APARAT49 Категорија Ознака: Brand:

Auron tmb 1117 – апарат за мерење на притисок

 

2,278 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Апарати за Притисок

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
БАТЕРИИ
ПОТЕКЛО: ГЕРМАНИЈА
ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ
ВИД: ЗГЛОБ

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ( 100 ден карго за надвор од Скопје)

AURON TMB1117 – Апарат за мерење на притисок

Аурон апаратите се нова генерација кои мерењето на крвниот притисок го прават поудобно. Нова технологија која го мери вашиот притисок додека самата манжетна се пумпа што овозможува брзо, пријатно и прецизно мерење. Со напредниот детектор на неправилен пулс Аурон апаратите се нова серија креирани да ви овозможат да го контролирате притисокот на лесен и едноставен начин. Одберете го својот модел и отворете ново поглавје и грижа за сопственото здравје. 
Модел ЗА ЗГЛОБ
Го мери притисокот додека ја пумпа манжетната што е побрзо и поточно
Голема манжетна 13,5 x 21,5 cm
SZO* индикатор за ризик
Индикатор за неправилен срцев ритам
Гаранција 3 години

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.