Sendo класичен свингоманометар (надлактица) Апарати за Притисок Kiwi.mk
Share:
Deal

Sendo класичен свингоманометар (надлактица)

1,503 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Апарати за Притисок

Опис

5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
АНЕРОИДЕН (КЛАСИЧЕН)
ПОТЕКЛО: ЈАПОНИЈА
ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ
ВИД: НАДЛАКТИЦА
ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ( 100 ден карго за надвор од Скопје)

Стандардот SENDO е лесен за употреба и лесен анероиден крвен притисок за самостојно мерење.

Сите операции може да се изведат со една рака.

Стандардот SENDO се произведува според највисоките стандарди за квалитет со прецизна точност загарантирана со строга контрола на секој комплет за крвен притисок.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.