Pharmamed Riblje ulje  Рибино масло, 90 Омега Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: VITADF20 Категорија Ознака: Brand:

Pharmamed Riblje ulje Рибино масло, 90

458 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Омега

Опис

Рибино масло меките капсули се диететски производ, додаток во исхрана кој се користи како природен извор на омега 3 масни киселини, витамин A и Д3. Рибиното масло тип А е прочистено масло од свеж хепар на Gadus morhua L. и други видови риба од фамилијата Gadidae. Рибиното масло кое се наоѓа во овие капсули содржи голема количина на омега 3 масни киселини како и Д-алфа токоферол со што се заштитува срцето и крвните садови. Дозирање 1 перла на ден кај деца, 2 перли на ден кај возрасни.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.