Pharmamed melem prirodni мелем природен, 30 ml Хидратација & Заштита Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: MELEM25 Категорија Ознака: Brand:

Pharmamed melem prirodni мелем природен, 30 ml

 

169 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Хидратација & Заштита

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Природниот мелем е препарат кој ја штити кожата од различни надворешни влијанија. Се препорачува кај детски пеленски осип, кај трудници за спречување на појави на стрии, кај доилки за спречување на пукања на брадавици, помага и кај псоријаза, егземи, како и кај надразнета кожа од убоди од инсекти. Се препорачува кај сува и испукана кожа, тврда кожа подложна на лупење и перутање, кај помали опекотини и кај кожа чуствителна на временски влијанија.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.