Pharmamed medifit ultra 10% kapi s propolisom медифит ултра 10% спреј со прополис, 20 ml Грло, Пастили & Спрејови Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: PROPOL32 Категории , Ознака: Brand:

Pharmamed medifit ultra 10% kapi s propolisom медифит ултра 10% спреј со прополис, 20 ml

 

301 ден

Нема на залиха

Категории: Грло, Пастили & Спрејови, Прополис

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Medifit Ultra 10% спреј содржи безалкохолен прополис кој е природен производ од пчели. Претставува комплексна мешавина на биофлавоноидни смоли, етерни масла, полен, минерали и витамини. Има антибактериски, антифунгални, антиинфламаторни и антиоксидативни својства. Се препорачува за смирување на воспалителни процеси во устата и грлото, афти, вирусни инфекции, парадентоза како и за јакнење на имунитетот. Се нанесува 2-3 пати во текот на денот со помош на приложениот распрскувач.

Vacation Image

Годишен одмор

Почитувани, поради колективен одмор нема да сме во можност да испорачаме до среда 24.06. Можете да направите нарачка, но внимавајте на доцнењето. Ви благодариме за разбирањето!

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.