Revalid® регенеративен протеински шампон, 250 ml Ревитализација & Раст Kiwi.mk
Share:
Deal

Revalid® регенеративен протеински шампон, 250 ml

 

868 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Ревитализација & Раст, Шампони & Регенератори

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Нежно ја мие и регенерира Вашата коса. Хранливите состојки како екстракт од овес, пченичен протеин и пантенол ја зајакнуваат структурата на влакното. Алантоинот ја смирува кожата на скалпот.

Vacation Image

Годишен одмор

Почитувани, поради колективен одмор нема да сме во можност да испорачаме до среда 24.06. Можете да направите нарачка, но внимавајте на доцнењето. Ви благодариме за разбирањето!

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.